Kariera

Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promocję produktów firmy do lekarzy i farmaceutów, realizację indywidualnych celów sprzedażowych oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i tworzenia długoterminowych relacji partnerskich z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • silne umiejętności interpersonalne,
  • przedsiębiorczość, orientacja na wynik,
  • odpowiedzialność, rzetelność, terminowość,
  • umiejętność samoorganizacji,
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności,
  • obsługa MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Wymagamy przynajmniej rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego lub Farmaceutycznego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet szkoleń wprowadzających
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Wyślij CV career.pl@alpenpharma.com

Wysyłając swoje CV na career.pl@alpenpharma.com, potwierdzasz adekwatność wszystkich określonych danych osobowych i zezwalasz na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Oświadczenie  dotyczące ochrony danych osobowych  dla kandydatów na  wolne stanowiska

Zadać pytanie

To prevent automated spam submissions leave this field empty.