Partnerstwo

Jesteśmy otwarci na współpracę

Alpen Pharma jest międzynarodową firmą z przedstawicielstwami na całym świecie. Ze względu na naszą elastyczną strukturę, zawsze jesteśmy otwarci na partnerów. A to stwarza doskonałe warunki do długotrwałej i owocnej współpracy. Indywidualne podejście pozwala nam na rozwój wzajemnie korzystnych relacji z każdym z partnerów.

 

in_uk_1.jpg

 

Nasze kluczowe priorytety

 

Wiemy, że wiele z najlepszych pomysłów może pochodzić z zewnątrz, a więc współpraca z innymi firmami, organizacjami i ośrodkami badawczymi jest podstawowym elementem naszej strategii biznesowej. Partnerstwo i rozwój innowacyjnych rozwiązań jest naszym strategicznym priorytetem.

 

in_uk_2.jpg

 

Korzyści z partnerstwa

 

Partnerstwo z Alpen Pharma umożliwi uzyskanie doświadczenia na temat:

  • globalnej współpracy;
  • otwarcia i rozwoju nowych rynków i kierunków biznesowych;
  • badań naukowych i klinicznych;
  • innowacyjnych rozwiązań.

 

Współpraca z nami daje szansę skorzystania z pomocy ekspertów z naszych regionalnych zespołów. Umożliwiamy zaprezentowanie swoich produktów na nowych rynkach wschodzących, w różnych krajach. Oferujemy pełny zakres usług w celu wspierania swoich pomysłów i produktów na wszystkich etapach działalności.

 

in_uk_3.jpg

 

Nasz cel

 

Jesteśmy zainteresowani możliwościami potencjalnej współpracy w różnych dziedzinach farmacji i para-farmaceutycji. Naszym celem jest, aby wykorzystać wzajemne możliwości, doświadczenie i zasoby, aby jak najlepiej odpowiadać potrzebom naszych pacjentów.

 

Dowiedz się więcej o możliwościach rozwoju naszego biznesu.