O nas

Alpen Pharma w Polsce

Historia Alpen Pharma Group w Polsce rozpoczęła się w 2013 roku otwarciem biura w Warszawie.

 

80% zatrudnionych pracowników Spółki to przedstawiciele medyczni, którzy tworzą zespół profesjonalistów z wykształceniem medycznym, aktywnie współpracujący z pediatrami, internistami, ginekologami, laryngologami i lekarzami rodzinnymi, itp., jak również z farmaceutami we wszystkich regionach Polski.

 

 

Obecnie polski oddział Alpen Pharma Group z sukcesem się rozwija, stawiając czoła nowym wyzwaniom i otwierając się na nowe perspektywy. Portfolio produktów firmy stale się poszerza, tak by jak najlepiej odpowiadać potrzebom pacjentów i lekarzy różnych specjalności.

 

Alpen Pharma Polska Sp. z o.o.z powodzeniem współpracuje z instytucjami powiązanymi z medycyną i opieką zdrowotną, lekarzami, farmaceutami i pacjentami; zapewnia aktywne wsparcie dla konferencji i seminariów promujących wymianę doświadczeń naukowych i praktycznych, oraz różnorodnych programów szkoleniowych mających na celu poprawę umiejętności lekarzy.

 

Potrzeby naszych pacjentów są naszym priorytetem, dlatego szczególnie dbamy o jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Dlatego też uruchomiliśmy system nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii w celu monitorowania objawów działań niepożądanych.