O nas

Misja i wartości firmy

Nasza misja: “W imię zdrowia!”

Alpen Pharma AG jest stabilną, społecznie odpowiedzialną i etyczną firmą, która oferuje społeczeństwu innowacyjne metod leczenia i zapobiegania chorobom. Nasza firma ma na celu utrzymanie i zachowanie zdrowia i urody, a także poprawy jakości życia milionów ludzi na naszej planecie.

 

Alpen Pharma AG przywiązuje ogromną wagę do współpracy z instytucjami medycznymi i opieki zdrowotnej, lekarzami, farmaceutami i konsumentami produktów farmaceutycznych; aktywnie wspiera konferencje i seminaria naukowe, praktyczną wymianę doświadczeń, szkolenia i programy mające na celu poprawę umiejętności lekarzy.

 

Alpen Pharma AG jest sponsorem i twórcą wielu programów medycznych i społecznych, mających na celu utrzymanie i poprawę jakości zdrowia mieszkańców naszej planety, a mianowicie: „Zdrowe dzieciństwo oznacza zdrowy naród, „Życie bez blizn”,” Jestem wyjątkowy”, itp.

 

„W imię zdrowia” to szlachetna misja Alpen Pharma, która określa charakter całej jej działalności.

 

Nasze wartości

 

Największym priorytetem dla wszystkich osób pracujących w dziedzinie sprzedaży produktów leczniczych jest pacjent. Dlatego cały nasz profesjonalizm, odpowiedzialność za skuteczność i bezpieczeństwo leków skupiamy na dostarczaniu naszym pacjentom najwyższej jakości wyrobów medycznych, by uczynić ludzi zdrowszymi, a świat lepszym.

 

Staramy się spełniać oczekiwania i potrzeby każdego klienta Alpen Pharma czyli pacjenta, lekarza, farmaceuty, ponieważ jest to naszym najważniejszym zadaniem.

 

Wprowadzając na rynek leki, których skuteczność i bezpieczeństwo zostały udowodnione poprzez lata stosowania przez miliony pacjentów w kilkudziesięciu krajach świata, możemy zdefiniować naszą główną wartość czyli odpowiedzialność wobec społeczeństwa.